Startande lag:
66
- Startande spelare:
132
- Fördelning herrar/damer:
64%/36%
[
start
]
[
anmälan
]
[
starter & resultat
]
[
format
]
[
kontakt
]
Webblösning utvecklad av:
HessleholmsMixen 2021
Arrangeras av:
Turbanhallen
Telefon:
0451-13916
E-mail:
turbanhallenhlm@gmail.com
Hemsida:
www.turbanhallen.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Alf Truedsson
BS Olymp
Fredagen den 8 oktober 18:15
Anders Andersson
IS Göta
Söndagen den 3 oktober 12:30
Anders Johansson
BK Hovet
Måndagen den 4 oktober 18:15
André Ekberg
BK Femtionian
Fredagen den 8 oktober 18:15
Måndagen den 11 oktober 18:15
André Engdahl
BK Turbanen
Fredagen den 8 oktober 18:15
Andreas Hansen
Örgryte IS BF
Lördagen den 2 oktober 12:30
Andreas Wester
City Club
Fredagen den 1 oktober 18:15
Angelica Leimer Hjorth
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Anna Andersson
Spader Dam
Lördagen den 9 oktober 12:30
Annelie Andreasson
Öresunds BS
Lördagen den 2 oktober 10:00
Annika Dahl
Osby BS
Söndagen den 3 oktober 12:30
Fredagen den 8 oktober 18:15
Anton Nilsson
Staffanstorps BK
Lördagen den 9 oktober 10:00
Söndagen den 10 oktober 12:30
Måndagen den 11 oktober 18:15
Arne Jönsson
BK Gamsen
Lördagen den 9 oktober 12:30
Bengt Lövgren
BK Turbanen
Måndagen den 11 oktober 18:15
Benny Danielsson
Olofströms BS
Måndagen den 4 oktober 18:15
Bo Bergqvist
BK Znax
Fredagen den 1 oktober 18:15
Cajsa Wegner
BK Femtionian
Måndagen den 11 oktober 18:15
Carina Åkesson
Wabo BK
Måndagen den 4 oktober 18:15
Casper Gunnarsson
BK Femtionian
Söndagen den 3 oktober 12:30
Cecilia Persson
BS Hässle
Lördagen den 9 oktober 12:30
Charlotte Carlsson
BK Mix Eslöv
Lördagen den 2 oktober 12:30
Christopher Narberg
BK Femtionian
Söndagen den 3 oktober 12:30
Clara Andersson
BK Allön
Måndagen den 11 oktober 18:15
Daniel Nilsson
BK Femtionian
Måndagen den 11 oktober 18:15
Daniel Ströbeck
BK Full House
Fredagen den 8 oktober 18:15
Daniel R Blixt
BK Hovet
Fredagen den 1 oktober 18:15
Elin Bergqvist
Spader Dam
Fredagen den 1 oktober 18:15
Elin Johansson
BK Hovet
Fredagen den 1 oktober 18:15
Elissa Mehmet
BK Mix Eslöv
Fredagen den 1 oktober 18:15
Elna Scherman
BK Allön
Söndagen den 10 oktober 12:30
Elvira Möller
Höganäs BC
Lördagen den 9 oktober 12:30
Emil Jensen
BK Sösdala
Söndagen den 10 oktober 12:30
Emma Halttunen
Spader Dam
Lördagen den 9 oktober 12:30
Enya Pålsson
BK Hovet
Lördagen den 9 oktober 10:00
Eric Johansson
BK Treff
Fredagen den 8 oktober 18:15
Lördagen den 9 oktober 10:00
Erik Bengtsson
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Eva Jönsson
Bulltofta BK
Måndagen den 4 oktober 18:15
Filippa Persson
Spader Dam
Söndagen den 10 oktober 12:30
Fredrik Svensson
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Frida Löhnert
Olofströms BS
Lördagen den 9 oktober 10:00
Måndagen den 11 oktober 18:15
Gary Lång
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Gert Lundahl
BK ABeCe
Lördagen den 2 oktober 10:00
Gittan Gertsson
BK Allön
Söndagen den 10 oktober 12:30
Goliat Olofsson
BK Treff
Måndagen den 4 oktober 18:15
Graham Burgess
BK Femtionian
Måndagen den 11 oktober 18:15
Göran Ekstrand
BK Znax
Söndagen den 3 oktober 12:30
Göran Åkesson
BK ABeCe
Lördagen den 2 oktober 10:00
Hanna Carlsson
Osby BS
Söndagen den 3 oktober 12:30
Söndagen den 10 oktober 12:30
Hanna Jönsson
Spader Dam
Söndagen den 3 oktober 12:30
Hanna Olsson
BS Hässle
Söndagen den 10 oktober 12:30
Henrik Mortensen
BK Turbanen
Fredagen den 8 oktober 18:15
Håkan Rossander
BK Allön
Söndagen den 3 oktober 12:30
Jan Simonsen
Bulltofta BK
Måndagen den 4 oktober 18:15
Söndagen den 10 oktober 12:30
Jennifer Carlsson
BK Alley Team
Lördagen den 2 oktober 12:30
Jenny Wegner
BK Femtionian
Måndagen den 11 oktober 18:15
Jens Johansson
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Johannes Kvist
BK Hovet
Lördagen den 9 oktober 10:00
John Johansson
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Jonas Munthe
BK Femtionian
Söndagen den 10 oktober 10:00
Jonas Svensson
BK Femtionian
Måndagen den 4 oktober 18:15
Fredagen den 8 oktober 18:15
Jörgen Alm
BK Turbanen
Måndagen den 11 oktober 18:15
Jörgen Larsson
Olofströms BS
Söndagen den 3 oktober 12:30
Söndagen den 10 oktober 10:00
Jörgen Windh
BK Turbanen
Fredagen den 8 oktober 18:15
Karl Wahlgren
IS Göta
Lördagen den 9 oktober 12:30
Kenth Lorentzen
BK Allön
Lördagen den 9 oktober 10:00
Kerry Kristiansen
Karlskrona BK
Lördagen den 9 oktober 10:00
Kristoffer Hagelberg
Olofströms BS
Måndagen den 4 oktober 18:15
Måndagen den 11 oktober 18:15
Lars Åke Söderlund
BK Hovet
Lördagen den 9 oktober 10:00
Leif Jepsson
Tramo IF
Söndagen den 10 oktober 12:30
Leif Svantesson
BK ABeCe
Lördagen den 2 oktober 10:00
Linda Olsson
BS Hässle
Måndagen den 11 oktober 18:15
Linda Wehner
BS Hässle
Måndagen den 4 oktober 18:15
Söndagen den 10 oktober 12:30
Linus Carlsson
Osby BS
Söndagen den 10 oktober 12:30
Lova Nilsson
BS Hässle
Fredagen den 1 oktober 18:15
Margareta Nilsson
BK Znax
Söndagen den 3 oktober 12:30
Marie Johnsson
Höganäs BC
Lördagen den 9 oktober 12:30
Marthina Lundgren
BS Hässle
Söndagen den 10 oktober 12:30
Mattias Johnasson
BS Olymp
Fredagen den 8 oktober 18:15
Max Munthe
BK Femtionian
Söndagen den 10 oktober 10:00
Michael Sjökvist
Osby BS
Söndagen den 3 oktober 12:30
Mikael Andersson
BK Allön
Måndagen den 11 oktober 18:15
Monica Klasson
Wabo BK
Måndagen den 4 oktober 18:15
Natalie Wester
Team Tranås BC
Fredagen den 1 oktober 18:15
Nicholas Chill
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Oskar Andersson
BK Sösdala
Lördagen den 9 oktober 10:00
Ottilia Gunnarsson
BK Femtionian
Fredagen den 8 oktober 18:15
Patrik Bruno
BK Hovet
Lördagen den 9 oktober 10:00
Söndagen den 10 oktober 12:30
Patrik Håkansson
Osby BS
Fredagen den 8 oktober 18:15
Per Herrlin
BK Femtionian
Lördagen den 9 oktober 10:00
Per Lidström
Team Växjö BC
Fredagen den 1 oktober 18:15
Per Montén
BK Frigg
Måndagen den 11 oktober 18:15
Peter Andersson
BK Turbanen
Fredagen den 8 oktober 18:15
Peter Persson
BK ABeCe
Lördagen den 2 oktober 10:00
Peter Östling
Getinge Bowling BK
Lördagen den 9 oktober 12:30
Petro Härfstrand
Bulltofta BK
Söndagen den 10 oktober 12:30
Pontus Persic
Olofströms BS
Söndagen den 10 oktober 10:00
Rasmus Edvall
IS Göta
Lördagen den 9 oktober 12:30
Rebecca Sandqvist
Team Växjö BC
Fredagen den 1 oktober 18:15
Rebecca Wingren
IS Göta
Lördagen den 2 oktober 10:00
Robin Persson
IS Göta
Lördagen den 9 oktober 12:30
Ronja Edvall
BK Hovet
Måndagen den 4 oktober 18:15
Lördagen den 9 oktober 12:30
Söndagen den 10 oktober 12:30
Ronny Eriksson
BK 80 Hässleholm (h)
Lördagen den 9 oktober 12:30
Saga Johansson
BS Hässle
Måndagen den 4 oktober 18:15
Samuel Östling
Halmia BS
Lördagen den 9 oktober 12:30
Sandra Gustafsson
Höganäs BC
Lördagen den 9 oktober 12:30
Sandra Svantesson
IS Göta
Lördagen den 2 oktober 10:00
Sebastian Andersons
BK Cahoot
Lördagen den 9 oktober 10:00
Simon Malmqvist
BK Sösdala
Måndagen den 11 oktober 18:15
Stefan Edin
BK Femtionian
Lördagen den 9 oktober 10:00
Stefan Johansson
Olofströms BS
Söndagen den 3 oktober 12:30
Thomas Frankson
BK Treff
Fredagen den 8 oktober 18:15
Tina Montén
BK Frigg
Måndagen den 11 oktober 18:15
Viktor Bengtsson
Borås GIF BK
Lördagen den 2 oktober 12:30
Werner Sauer
BK Mix Eslöv
Lördagen den 2 oktober 12:30
Söndagen den 10 oktober 12:30
Willi Wehner
BK Hovet
Lördagen den 9 oktober 10:00
Yvonne Berndt
BK Playax
Lördagen den 2 oktober 10:00
TOTALT: 116 SPELARE